Actueel WORD JIJ ONZE NIEUWE ZWEMINSTRUCTEUR (m/v)?

​Ben jij een (bijna) gecertificeerde instructeur Zwem-ABC en wil je zwemleraar worden in een gezellige, no-nonsense zwemschool? Kun je goed met kinderen omgaan, ben je een echte teamplayer en sta je bekend om jouw creativiteit? Dan hebben wij de perfecte baan voor je!

Zo ziet je nieuwe functie eruit

Als instructeur bij Zwemschool Nemo geef je zwemles aan kinderen uit de regio Zwolle, Meppel e.o. Je maakt deel uit van een dynamisch en vakkundig team binnen een jonge, nationaal erkende zwemschool. Tijdens de zwemles geef je onderwijs op maat, in kleine groepjes van maximaal 8 kinderen. Zo kun je elk kind de aandacht geven die het verdient. Daarbij werk je volgens het Zwem-ABC, opgesteld door het NRZ. Bij Zwemschool Nemo krijg je volop de ruimte om je eigen creativiteit te laten zien.

Hier zijn we naar op zoek

We zijn op zoek naar een (bijna) gecertificeerde instructeur Zwem-ABC, die zowel in het weekend als doordeweeks beschikbaar is. Je geeft zwemles aan kinderen vanaf 4 jaar en bent de ontbrekende schakel binnen ons team. Daarnaast beschik je over de volgende eigenschappen:

  • Je hebt passie voor het zwemonderwijs
  • Je wilt elke dag opnieuw de perfecte zwemles geven
  • Je hebt een creatief brein
  • Je bent een teamplayer
  • Je houdt van gezelligheid
  • Je bent een topper in de omgang met kinderen
  • Flexibiliteit, gedrevenheid en leergierigheid zitten in jouw DNA

Dit bieden we jou

Wij bieden jou een gezellige en inspirerende omgeving waarin je verzekerd bent van:

• De ruimte om je talent te tonen

• Een fijne werkomgeving waarin met enthousiasme en toewijding wordt gewerkt

• Een grote groep jonge zwemmers, die staan te popelen om van jou te leren zwemmen

• Goede arbeidsvoorwaarden en salaris conform CAO Zwembaden

Stuur je CV op en overtuig ons

Heb je interesse? Maak ons nieuwsgierig naar jou! Stuur een originele mail naar: raymond@zwemschoolnemo.nl. Heb je vragen over bovenstaande vacature, dan kun je altijd bellen naar 038 - 458 19 92

Vanaf vier jaar Zeven dagen per week

Wie kunnen we helpen? Wij staan
altijd voor je klaar

Op onze website maken wij gebruik van functionele en analytische cookies.
Wij plaatsen geen tracking of marketing cookies. In onze privacy- en cookieverklaring kun je hier meer over lezen.
Akkoord